Приєднуйтесь
pay logo
Головна / Блог / Няшки-потеряшкі Scruff-a-Luvs

Няшки-потеряшкі Scruff-a-Luvs

Ваш малюк мріє про домашню тваринку і раз у раз норовить принести додому бездомного песика чи кошеня? А для вас завести вихованця на даний момент – не варіант? У нас є чудове рішення цієї проблеми, яке подарує вашій дитині масу позитивних емоцій. Зворушлива няшка-потеряшка від бренду Scruff A Luvs мріє, щоб її врятували і всиновили. Вона стане найвірнішим другом свого юного господаря, буде цінувати і любити його в подяку за виявлену турботу.

Зміст:

  • Хто такі няшки-потеряшкі Scruff-a-Luvs?
  • Як піклуватися про Няшка-потеряшку Scruff-a-Luvs?
  • Няшки-потеряшкі Scruff A Luvs – користь для дітей

 

Хто такі няшки-потеряшкі Scruff-a-Luvs?

Пошарпані, неохайні грудочки хутра – саме такими ви вперше побачите вихованців Scruff A Luvs. Цим малюкам життєво необхідні турбота і будинок – то, що із задоволенням дасть їм добра, чуйна дитина. Розгорнувши хутряну кульку, ви побачите зайчика, котика, цуценятко, північну тварину або іншу тваринку – це завжди сюрприз. Після купання, розчісування, а іноді й медичної допомоги знайда перетвориться в привабливого, пустотливого вихованця, готового до ігор і пригод. Величезну популярність цих іграшок можна пояснити тим, що вони об’єднують в собі дві важливі для дітей складових: сюрприз і можливість врятувати бездомну тварину. Малюки отримують величезне задоволення від того, як на їхніх очах і завдяки їхньому догляду сумний нещасний грудочка перетворюється в красивого, здорового, веселого звірка, повного любові, радості й довіри. Крім звітної грудочки шерсті, в коробці з Няшка-потеряшка знаходяться: гарний нашийник, гребінець, заколочка і паспорт-свідоцтво, що підтверджує, що тепер звір під вашою опікою.

 

 

Як піклуватися про Няшку-потеряшку Scruff-a-Luvs?

Свого нового друга тваринку-замазуру дитина захоче негайно перетворити в пухнастого красеня. Бажано, щоб в процесі перетворення брав участь дорослий, контролюючи старання малюка, особливо під час використання фена. Щоб не пошкодити шерсть вихованця, скористайтеся наступними порадами:

– спочатку іграшку потрібно випрати, якщо використовуєте для цього пральну машинку, то температура повинна бути не вище 30 градусів;

– після прання ретельно помийте його чистою водою;

– ополоснув, акуратно вичавіть всю воду і просушіть іграшку сухим рушником;

– посушите звірка феном на середній температурі, при цьому стежте, щоб електроприлад не перебувала занадто близько до хутра;

– під час сушіння дбайливо розчісуйте шерсть гребінцем, наданої в комплекті, і струшуйте волоски, щоб надати їм об’єм;

– вже через 20 хвилин таких б’юті-процедур тваринка буде красиво виглядати.

Цей список дій базовий, але деяким моделям няшек потрібен і додатковий догляд. Якщо вашому вихованцеві потрібно обробити ранку, в комплекті буде надано необхідний медичний аксесуар.

 

Няшки-потеряшкі Scruff A Luvs – користь для дітей

Порятунок пухнастою потеряшки або цілої бездомної сімейки няшек і подальша турбота про неї – не тільки приємний процес і відмінна розвага для малюків. Ця тривала гра сприяє розвитку уяви, фантазії й емоційного сприйняття, вчить правильному відношенню до тварин, допомагає розвинути почуття відповідальності та милосердя. Подарувавши своїй дитині такого вихованця-Няшка, ви зробите важливий крок до виховання усвідомленої, відповідальної особистості з добре розвиненою емпатією.

Милі м’які іграшки – для малюків відмінні супутники, що розділяють їх гру, прогулянки та навіть сон. На Supermag.in.ua представлені найяскравіші, цікаві, безпечні й зворушливі моделі, гідні ролі улюбленого вихованця вашого крихи. Вибирайте, даруйте, насолоджуйтеся непідробним дитячим захопленням, дозвольте своїй дитині виділяти таку ж любов і турботу, яку він відчуває від вас!

    0
    Корзина
    Корзина ПустаНа Головну