Приєднуйтесь
pay logo
Головна / Блог / Simple Dimple і Pop It: антистрес-іграшки, які підкорюють світ

Simple Dimple і Pop It: антистрес-іграшки, які підкорюють світ

Про них буквально кричить весь інтернет. Їх хочуть діти по всьому світу. За ними полюють багато дорослих. Здогадалися, про що мова? Гаразд, вистачить загадок, адже ви й так знаєте, що це Simple Dimple і Pop It – антистрес-іграшки, яким вже зараз можна надавати статус «хіт 2021 року». Створюється враження, що вони більш відомою, ніж багато голлівудських зірок, і популярніше, ніж легендарна четвірка Ліверпуля за часів «бітломанії». Якщо ваша дитина ще не фанатіє від цих забав, то повірте, буде!
Зміст:
– Що таке Pop It?
– Чим відрізняється Pop It від Simple Dimple?
– Чому Pop It і Simple Dimple так популярні?

Що таке Pop It?

Не дарма кажуть, що все геніальне – просто. Насправді антистрес Pop It – це абсолютно нехитра, але до певної міри справді геніальна іграшка з силікону. Ви ж, коли купуєте щось загорнуте в повітряно-бульбашкову плівку, в обов’язковому порядку лопаєте всі бульбашки? Пам’ятайте, наскільки це приємно, цікаво та антистресово? Так ось, Pop It працює за тим же принципом і дарує ті ж емоції. Назва іграшки перекладається як «лопни його». А лопати можна до нескінченності, адже силіконові бульбашки просто видавлюються на зворотну сторону вироби та ніколи не закінчуються, на відміну від тієї ж плівки. Pop It підкуповує своєю нехитрістю, а його цільова аудиторія необмежена. Немає ніяких правил, інструкцій, умов. Як то кажуть, relax and enjoy!

Чим відрізняється Pop It від Simple Dimple?

Ці іграшки найближчі родичі. Вони схожі за змістом, але є відмінності в дизайні та функціональності. Найчастіше Pop It – це силіконова пластина з великою кількістю «вічних пупирок», тоді як Dimple спочатку менше і бульбашок на ньому не так багато. Якщо Pop It буває у вигляді квадрата, кола, восьмикутника, сердечка, багатьох інших геометричних фігур і віддалено нагадує формочку для льоду, то іграшки Dimple не настільки різноманітні й більше схожі на брелок.
Якщо ви вибираєте між цими двома видами забав, то визначитеся з вашими побажаннями. Хочете, щоб це була чисто трендова антистрес-іграшка для «фана»? Тоді Pop It повністю виправдає ваші очікування. Якщо вам хочеться хоча б крапельку сенсу, тоді ваш фаворит – Simple Dimple. Він буде виконувати роль аксесуара до рюкзака, до в’язки з ключами або до телефону, і поліпшує його в будь-який час теж можна.

Чому Pop It і Simple Dimple так популярні?

Вони придумані не сьогодні і не вчора, але на авансцену розвиваючих іграшок вийшли тільки зараз. Все завдяки TikTok і чарівним алгоритмам цієї соціальної мережі. Хочете бути в тренді – лопаються бульбашок! Реалії сучасного світу такі. Але не одним «хайп» єдиним, звичайно. Той же Pop It дозволяє скоротати час і радує цілу низку переваг:

– має антистресову дію;

– стимулює дрібну моторику рук;

– розвиває тактильні відчуття;

– дозволяє зрозуміти причинно-наслідковий зв’язок (якщо мова про маленьких дітей);

– оскільки зроблений з силікону, то легко очищається від забруднень, не боїться вологи та є дійсно «не вбиваємою» іграшкою.

Simple Dimple цікавий приблизно тим же, що і Pop It. Його властивості можуть відрізнятися, в залежності від різновидів, яких багато. Хочете ефект «вау»? Компанія Fat Brain Toys ще до хвилі всесвітньої популярності ЦИХ іграшок випустила Dimple Duo – сенсорну забаву, дуже корисну для дитячого розвитку. Якщо ваш малюк тільки знайомиться з навколишнім світом, то такий «Дімпл» обов’язково захопить його.

    0
    Корзина
    Корзина ПустаНа Головну