Приєднуйтесь
pay logo

КатегоріїДоставка і оплата

step 1
Оформіть замовлення
step 2
Ми зв'яжемося з Вами
step 3
Оплачуєте зручним способом
step 4
Доставка товару

На сьогоднішній день існує велика кількість товарів по догляду за будинком і одягом без яких складно уявити сучасний побут. Дані товари здатні зробити догляд за будинком і одягом максимально простим і зручним. З їх допомогою ви зможете витрачати набагато менше часу і сил на догляд за одягом і на прибирання будинку.

Всього існує кілька видів товарів по догляду за будинком і одягом. Дані товари представлені кількома видами техніки, які забезпечують просте і ефективне прибирання будинку, інші ж забезпечують якісний і дбайливий догляд одягу. Дані товари діляться на кілька категорій:

  1. пароочищувачі;
  2. праски і прасувальні системи;
  3. пилососи;
  4. швейні машини.

Пароочищувач є одним із сучасних електроприладів, який допомагає підтримувати весь будинок в ідеальній чистоті. Цей пристрій являє собою обладнання з ємністю для води, яке генерує пар. За допомогою такого девайса ви зможете з легкістю знищити до 99,99% бактерій в будинку, а також очистити від пилу, бруду, жиру і накипу різноманітні поверхні, що робить його незамінним пристроєм для підтримання чистоти в будинку.

Праски та прасувальні системи гарантовано стануть відмінним придбанням для будь-якої господині. Дані пристрої призначені для дбайливого і ефективного догляду за одягом. Сучасні праски і прасувальні системи відрізняються широким спектром функціональних можливостей, які здатні зробити процес догляду за одягом максимально простим і комфортним.

Пилососи є одним з найпоширеніших видів техніки в будинку. Дане обладнання дозволяє швидко і ефективно прибрати пил і бруд у будинку при ваших мінімальних зусиллях. На сьогоднішній день пилососи здатні здійснювати як сухе, так і вологе прибирання, що дозволяє постійно підтримувати чистоту в будинку.

Швейні машини є багатофункціональним обладнанням, яке призначене як для ремонту, так і для пошиття одягу. Дана категорія товарів може бути оснащена комп’ютерними системами керування, а також величезним спектром функціональних можливостей. Завдяки цьому з таким обладнанням з легкістю впорається навіть недосвідчений користувач.

У чому переваги покупки техніки на Super-Mag?

Наш інтернет-магазин supermag.in.ua має широкий асортимент товарів, завдяки чому ви гарантовано зможете підібрати товари для догляду за будинком і одягом з великої кількості різних моделей. Наші онлайн-консультанти допоможуть вам визначитися з вибором техніки, яка повністю відповідає всім необхідним вам характеристикам. Наш інтернет-магазин пропонує кілька варіантів оплати і доставки товару, що робить процес покупки і отримання товару максимально простим і зручним.

    0
    Корзина
    Корзина ПустаНа Головну